Služby

Indická antistresová masáž

Je veľmi príjemná a upokojujúca masáž, ktorá zahŕňa krčnú chrbticu, krk, hlavu, tvár a uši.

Účinky:

Odbúrava stres a negatívne emócie, uvoľňuje napätie, upokojuje, podporuje relaxáciu, vplýva na rast vlasov.


Terapia telovými / čakrovými sviečkami

Jedna z najstarších detoxikačných metód, sviečky sú vyrábané ručne z bavlny, nasiaknuté včelím voskom, kurkumou alebo éterickými olejmi. Prikladajú sa na akupresúrne body na tele.

Účinky:

Na fyzickej úrovni – odstraňuje nahromadené škodliviny z tela, detoxikuje, likviduje zápaly, na psychickej úrovni – uvoľňuje napätie, rozpúšťa emocionálne bloky a strachy.


Masáž lávovými kameňmi

Tzv. termoterapia. Tiež jedna zo starých liečebných metód, ktorá pôsobí na základe horúcich lávových kameňov.

Účinky:

Horúce lávové kamene dokážu teplom uvoľniť svalstvo, zlepšiť metabolizmus, krvný obeh, lymfu, pôsobia relaxačne, zlepšujú detoxikáciu, pohlcujú z tela negatívnu energiu a dokážu odovzdať pozitívnu.


Bankovanie alebo masáž bankami

Metóda známa niekoľko tisíc rokov hlavne v Číne. Banky sa prikladajú na telo, vytvára sa podtlak, ktorý vtiahne pokožku dovnútra. Niekedy pri silnejšom bankovaní vznikajú hematómy – modriny, ale to nie je na škodu.

Účinky:

Metóda bankovania pomáha vyťahovať škodliviny z tela cez zväčšené otvory kožných pórov, silne pôsobí na prekrvenie pokožky, regeneruje ju, uvoľňuje svalstvo, posilňuje obranyschopnosť organizmu a kožné dýchanie.


Reflexná masáž chodidiel

Táto terapia je terapia budúcich storočí. Je to stláčanie reflexných bodov na chodidlách, ktoré sú prepojené s celým telom. Stláčaním jednotlivých bodov ovplyvňujeme im priradené vnútorné orgány, stimulujeme ich činnosť a nabádame k samoliečeniu. Odkedy si človek vymyslel obuv, vzdialil sa od prírody. Preto si veľmi pomôžeme aj tým, že sa občas prejdeme na boso len tak v prírode.

Účinky:

Každý orgán v ľudskom tele má svoj presný bod na chodidle, preto treba vyskúšať túto masáž a precítiť jej pozitívne účinky na sebe.


Metamorfná technika

Inak povedané motýlia masáž sa vykonáva na chodidle, rukách a hlave.

Účinky:

Príjemná a jednoduchá metóda sebaliečenia, odstraňuje emocionálne, fyzické a psychické bloky a umožňuje tak rozvinúť svoj vlastný potenciál.


Medová masáž

Pomocou špeciálnych hmatov sa aplikuje na pokožku včelí med, ktorý má priaznivé účinky na ľudské telo. Samozrejme, človek nesmie byť alergický na med.

Účinky:

Med odstraňuje nahromadené toxíny-jedy z tela z liekov a potravy, aktivuje činnosť vnútorných orgánov, zjemňuje a hydratuje pokožku, detoxikuje organizmus, pôsobí na krvný obeh a bolesti hlavy.


Cvičenie SM systém

Je úžasná originálna metóda ako liečiť zdravotné ťažkosti chrbtice a hlavne ako im predchádzať. Celá zostava fyzických cvikov sa cvičí pomocou originálnych gumenných lán, ktoré si treba zakúpiť na www.spiralstabilization.com.

Účinky:

Najmä preventívne účinky-rovný chrbát, vzpriamená chôdza-väčšie sebavedomie, prevencia, pozitívny vplyv na skoliózu, hyperkyfózu, vysunuté platničky a podobne.


Rašelinový zábal

Tzv. balneoterapia, vyživuje pokožku živinami, minerálmi, prírodnými stopovými prvkami, látkami, ktoré sa ľahko vstrebávajú cez pokožku. Zábal sa môže aplikovať napr. na krčnú, hrudnú, driekovú, krížovú chrbticu. Odporúča sa viackrát pre lepšie pozitívne výsledky.

Účinky:

Vyživuje kožné bunky, pôsobí antibakteriálne, posilňuje imunitu, regeneruje, podporný prostriedok pri liečbe kĺbov, reumy, celulitídy.


Gemoterapia

Je náuka o liečivých účinkoch púčikov, skvelá príležitosť v 21.storočí ako sa liečiť bez vedľajších účinkov na zdravie človeka. Celé bylinky, listy, kvety a púčiky sa spracovávajú do podoby tinktúr.

Účinky:

Tinktúry zvyšujú imunitu, pôsobia preventívne, zlepšujú funkciu centrálnej NS, posilujú a omladzujú organizmus, uzdravujú a regenerujú ho, konkrétne tinktúrky sú zamerané na jednotlivé zdravotné problémy.


Breussova masáž

Táto masáž je veĺmi jemná, energetická a uvoĺnujúca. Spočíva v uvolńovaní tlaku na platničky, svaly a šľachy jemnými ťahmi s pomocou ľubovníkového oleja.

Účinky:

Ľubovníkový olej vplýva blahodárne na metabolizmus buniek, odvádza odpad a zásobuje živinami. Podporuje pružnosť medzistavcových platničiek.

TOPlist