Týmto Vám pomôže pravidelná masáž

Pri mnohých povolaniach máte v priebehu pracovnej doby menej pohybu. V prípade, že sedíte nesprávne poškodzujete svoju chrbticu, následkom čoho sa dostavia skôr či neskôr bolesti. Ide teda o zlý „návyk“, ktorý ak opakujete pravidelne poškodzujete svoje telo. Masáž sama o sebe pomáha k uzdraveniu po fyzickej i psychickej stránke.

Pre jednoduchšie vysvetlenie ide o „dobrý“ návyk, ktorým si napravíte zdravie. Pravidelným opakovaním teda telo dostávate do prirodzenej formy, kedy masáž eliminuje bolesti a komplikácie spôsobené nielen zlým držaním tela,Pravidelná masáž

Pravidelná masážOkrem iného slúži masáž ako skvelý regeneračný prostriedok, skvalitňuje spánok, na druhý deň Vám dodá viac energie, lepšiu koncentráciu a v neposlednom rade zbaví telo bolestí.

Fakty o masáži

  1. Tvorba endorfínu – hormónu šťastia Masáž pomáha k tvorbe prirodzeného zabijaka bolesti – endorfínu. Pomáha tak redukovať tvorbu stresového hormónu – adrenalínu.
  2. Pomáha v boji so stresom
  3. Odstraňuje bolesti a zdravotné problémy
  4. Dodáva telu energiu Vďaka masáži nastáva stimulovanie krvného obehu, vďaka tomu dokáže telo dodávať do buniek viac energie a tak efektívnejšie bojovať s toxínmi.
  5. Na chvíľu vypnete, uniknete z reality plnej starostí a stresu. Čas ktorý strávite na masáži venujete sebe, z masáže odchádzate s pozitívnym pocitom a úľavou od bolesti.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
18 + 10 =